Email: info@emaxiran.com

OBD Port Protector and Booster

این راه حل مناسب برای:

تقویت کننده و محافظ برق

تقویت کننده و محافظ برق TDB013 OBD برای محافظت از موجودیت شما در برابر آسیب دیدن با وسایل نقلیه مورد آزمایش طراحی شده است. بسیاری از وسایل نقلیه می توانند مشکلات ناشناخته ای را به نمایش بگذارند و اتصال یک قطعه از تجهیزات به ارزش هزار پوند گاهی اوقات یک قمار است.

با بسته های جهشی ، بسته های تقویت کننده و شارژرهای خودرو میزان تداخل ، افزایش ولتاژ و افزایش ولتاژ می تواند به راحتی به تجهیزات گران قیمت آسیب برساند.

TDB013 سطح بیمه دیگری را به شما اضافه می کند و محافظت لازم را ارائه می دهد. TDB013 به جای تجهیزات گران قیمت تشخیصی ، آسیب می بیند و شما را تا روزها و شاید حتی هفته ها در حین ترمیم بدون تجهیزات نمی گذارد.

یکی دیگر از ویژگی های هوشمندانه TDB013 توانایی مدیریت ولتاژ تغذیه موجود در پین 16 پورت OBD است. این بستگی به وسیله نقلیه ، وضعیت باتری و سیم کشی از باتری تا پورت OBD دارد. هنگامی که باتری 12 ولت است ، داشتن تنها 11 ولت در درگاه OBD غیر معمول نیست. TDB013 صرف نظر از اینکه پورت OBD در 10 ولت باشد یا حتی 15 ولت ، 12 ولت را برای تجهیزات تشخیصی شما حفظ خواهد کرد. این مقدار 12 ولت DC ثابت را برای پین 16 حفظ خواهد کرد.

این بدان معناست که هرگونه تغییر در ولتاژ ناشی از شارژ بیش از حد ، بسته های تقویت کننده یا شارژرهای باتری را که می تواند باعث خراب شدن هر وسیله متصل به خودرو شود ، صاف می کند.

اگر سطح باتری کمی در سمت پایین باشد ، و تجهیزات تشخیصی به 12 ولت برای عملکرد نیاز دارند ، 12 ولت ثابت داشته باشید حتی اگر باتری در 10 ولت باشد ، می تواند یک واقعیت مثبت باشد در هنگام تشخیص مشکل وسیله نقلیه .

TDB013 ، یک دستگاه صرفه جویی در مصرف دستگاه برای تشخیص ..... -