Email: info@emaxiran.com

Peugeot and Citroen Pin Code Wizard

این راه حل مناسب برای:


جادوگر پین کد TDB007 پژو و سیتروئن یک دستگاه ساده و آسان برای استخراج کد پین از طیف وسیعی از وسایل نقلیه است. این می تواند کد پین را از حافظه ECU تمام واحدهای کنترل موتور ، Sagem ، Johnson Controls و Valeo BSI بخواند.

دستگاه دارای دو حالت عملکرد است: -

حالت کلید کار: دستگاه در صورت وجود کلید کار در مدت زمان 5 دقیقه می تواند کد پین را از حافظه BSI بیحرکتی خودرو بخواند.

حالت گمشده کلید: دستگاه در صورت عدم وجود کلید کار می تواند کد پین را از حافظه BSI immobilizer وسیله نقلیه بخواند ، زمان صرف شده به نوع خودرو و سیستم بستگی دارد ، اما معمولاً بین 15 تا 90 دقیقه طول می کشد.

TDB007 دارای یک صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه کوچک ، صفحه کلید کوچک برای حرکت در منو ، یک آهنربا عقب برای کمک به آزمایش و ایمن سازی دستگاه هنگام کار زیر کاپوت / کاپوت ، یک اتصال دهنده و کابل OBD و یک کابل / اتصالات اضافی برای کار با وسایل نقلیه است CAN BUS را در رابط OBD Diagnostic ندارید.

برنامه ها: -

دستگاه می تواند بر روی تمام مدل های مبتنی بر پژو و سیتروئن از سال 2001 تا 2015 همانطور که در راهنمای برنامه های کاربردی وب سایت ما ذکر شده است ، کار کند. برنامه ها به طور منظم به روز می شوند ، بنابراین لطفاً همیشه قبل از اقدام به خواندن کد پین برای اطمینان از داشتن اطلاعات به روز ، به آخرین نسخه مراجعه کنید.

در صورت وجود گذرگاه CAN در کانکتور OBD وسیله نقلیه ، از سال 2005/2006 با استفاده از پورت OBD روی وسایل نقلیه کار می کند ، اما برای وسایل نقلیه قبل از این می توان به اتصال سیم ECU موتور اتصال مستقیم به سیم برق CAN اتصال برقرار کرد تا بتوان با سیستم ایمن سازی BSI ارتباط برقرار کرد ECU.

این دستگاه فقط در مدل های مشتق شده از پژو و سیتروئن کار خواهد کرد و نمی تواند کد پین را در مدل های مشتق شده از فیات یا تویوتا مانند 107 ، C1 و Scudo به عنوان نمونه بخواند.

این دستگاه به دلیل طراحی و نرم افزار منحصر به فرد خود توسط قوانین بین المللی کپی رایت و وضعیت در انتظار ثبت اختراع محافظت می شود.